Novinky na Váš e-mail

CaMgZn

Lecithin

O společnosti Nature's Bounty

O společnosti Nature's Bounty

Nature's Bounty, výrobce kvalitních doplňků stravy.

CO NABÍZÍME?

V našem širokém sortimentu produktů naleznete řadu špičkových vitaminů, minerálů, stopových prvků ai specializovaných doplňků stravy. Naším hlavním cílem je nabízet všem zákazníkům vysoce kvalitní doplňky stravy. Nejen díky svým dlouholetým zkušenostem odborným znalostem, ale také nejnovějším vědeckým poznatkům v oblasti zdravé výživy a používáním nejlepších ingrediencí, můžeme vyvíjet a inovovat produkty nejvyšší kvality.
Po celém světě si výrobky Nature's Bounty získaly velkou oblibu a rovněž na českém trhu je zájem o naše produkty vysoký, což nás velice těší a zároveň nás utvrzuje v názoru, že námi nastoupená cesta je tou správnou, protože naši zákazníci upřednostňují kvalitní a prověřené produkty, které se staly nezbytnou součástí v péči o jejich zdraví.

KOMPLEXNÍ DOKONALOST VÝROBY

Nature's Bounty nabízí svým zákazníkům celkový vývoj produktu - od nákupu a zpracování surovin až po výrobu a balení. Přímým důsledkem kontroly celého výrobního procesu je fakt, že společnost je schopna maximalizovat efektivitu a udržovat náklady na nízké úrovni při zaručení nejvyšší kvality produktů pro své zákazníky.

DŮSLEDNÁ KONTROLA KVALITY

Všechny výrobní závody Nature's Bounty překračují potravinové standardy správné výrobní praxe Amerického úřadu pro potraviny a léčiva. Firma je auditovaná a je držitelem certifikátu nezávislého auditora Shuster Laboratories a také NNFA. Dále prochází pravidelnými kontrolami federálních, státních a oblastních úřadů v oblasti souladu se zákony. Je také držitelem licence kalifornského ministerstva zdravotnictví, sekce potravin a léčiv, k výrobě volně prodejných léků. Dále společnost NB zavedla své vlastní přísné programy kontroly kvality, které jdou dále než současné vládní požadavky na potraviny, včetně interního testování surovin a testování produktů během výroby a testování konečných produktů, a to ve všech svých závodech.

VÝZKUM A VÝVOJ

NBTY zaměstnává vysoce kvalifikovaný personál. Všichni se specializují na vývoj produktů a ve svých snahách jsou podporováni rozsáhlou soukromou výzkumnou knihovnou. Zřízením rozsáhlé mezinárodní sítě výzkumných poboček a vztahů se širokým spektrem vlivných organizací a jednotlivců jsme dosáhla společnost Nature's Bounty toho, že zahájila projekty v podstatě jakékoli velikosti a rozsahu.

NBTY je přední společností ve vývoji a výrobě výživových, bylinných a potravinových doplňků. Po více než dvě desetiletí vyvíjí pro své zákazníky exkluzivní, vynikající produkty, které dominují nad konkurencí.

VÝROBNÍ ZÁVODY A KAPACITY

V NB neustále rozšiřují svou základnu technologických znalostí, zákaznický servis a výrobní kapacity tak, aby naplnili stále rostoucí potřeby zákazníků.

Vysoce rozvinuté výrobní závody:

  • 4 závody na výrobu tablet
  • 3 závody na výrobu tobolek
  • 1 závod na výrobu gelových tobolek
  • 1 závod na výrobu práškových přípravků
  • 4 laboratoře pro výzkum a vývoj
  • 1 závod na výrobu tekutin/krémů
  • 6 balicích závodů

Neobvyklá měsíční kapacita:

  • 2,7 miliardy tablet a dvoudílných tobolek
  • 515 milionů gelových tobolek
  • 6 milionů kilogramů práškových přípravků

NEPŘEKONATELNÁ BALICÍ KAPACITA

V NB jsou schopni uspokojit prakticky jakýkoli požadavek na balení. Závody jsou schopny balit více než 31 milionů lahviček tablet, tobolek nebo gelových tobolek měsíčně, přes 4 miliony jednotek práškových přípravků měsíčně a 6 milionů balíčků s jednou dávkou měsíčně.

S podporou celosvětové sítě partnerů a zdrojů úspěšně prodává společnost Natuer´s Bounty své produkty ve více než 85 zemích světa.